logo

Підключення Інтернет в Одесі за акцією «Навколо світу з Домонет»

Отримай знижку на перші 6 місяців, та місяць підключення. Додаткова вигода! +1 місяць доступу до Інтернет мережі Домонет БЕЗКОШТОВНО.

Акція завершена

Період проведення:

01/06/2020 - 15/09/2020

Умови: "Підключення Інтернет в Одесі за акцією «Навколо світу з Домонет»"

Багато хто почав планувати літню відпустку — хтось хотів відправитися в Європу чи Азію, хтось — залишитися у квартирі, а дехто вирішив все літо працювати, не покладаючи рук.
У сучасних реаліях відправитися за кордон — витівка непрогнозована, хоч і у 21 столітті! Світ накрила пандемія коронавірусу, яка наклала відбиток на туризм. Навіть звичайні прогулянки по місту недалеко від будинку стали проблематичні. Що вже говорити про кругосвітню подорож за 80 днів, яку описав Жюль Верн. В сьогоднішніх умовах будувати плани на завтра проблематично, але це не привід впадати у відчай!

Стабільність від провайдера Домонет

Інтернет-провайдер Домонет врятує вас від зруйнованих планів, надасть доступ до будь-якої точці світу без обмежень! Наша компанія запускає нову акцію для любителів пригод і подорожей під назвою #По_Верну_собі_літо_разом_з_Домонет, Інша назва - «Навколо світу з Домашнім Інтернетом».

Наша пропозиція дійсно всього 80 днів. Поспішайте скористатися шансом підключити Інтернет в Одесі на максимально вигідних умовах! Ви отримаєте високошвидкісну мережу і доступ до телевізійного контенту в одному пакеті!
Тарифні плани
Замовити підключення можна з 1 червня 2020 року. Гарантуємо якісне з'єднання і вигідну абонентську плату за пакети Інтернету і ТБ:
«Одеса — Амстердам» - швидкість 100 Мбіт/с і 107 каналів для телебачення за 75 гривень на місяць замість 145 грн/міс;
«Одеса — Лісабон» 300 Мбіт/с, а також 147 каналів з абонентською платою 85 грн/міс замість 185 грн/міс;
«Одеса — Майамі» швидкість 500 Мбіт в секунду + 147 каналів за 95 гривень на місяць, замість 195 грн/міс;

 • Акційні ціни дійсні перші 6 місяців і місяць підключення послуги.
 • Місяць підключення абонента також оплачується за акційною ціною.
 • Вартість підключення для нових абонентів всього 1 гривня.

 
Додатковий бонус! Заплативши повну вартість акційного періоду одним платежем, ви отримуєте від нас подарунок - 1 місяць доступу в Інтернет мережі Домонет БЕЗКОШТОВНО.

 • «Отримати 1 місяць доступу в Інтернет БЕЗКОШТОВНО» можна за умови оплати (внесення суми на особовий рахунок в білінгової системи Провайдера) суми не менше тієї, яка вказана за весь акційний період, тобто за перші 6 місяців.
 • Під «Отримати 1 місяць доступу в Інтернет БЕЗКОШТОВНО» мається на увазі нарахування бонусів провайдера, які еквівалентні регулярної вартості обраного тарифу. Бонуси будуть нараховуватися протягом 14 днів з моменту внесення оплати.
 • Після закінчення акційного періоду, тариф автоматично переключиться на звичайну вартість, згідно з тарифами Інтернету в багатоквартирних будинках в Одесі. Таким чином, дата переходу на звичайну вартість буде залежати від дати підключення.

- Абоненти, які підключили інтернет в Одесі з 1 по 30 червня 2020 року, переключаються на стандартну вартість з 1 січня 2021 року.
 
- Користувачам мережі, які підключили інтернет в Одесі з 1 по 31 липня 2020 року, переключаються на стандартну вартість з 1 лютого 2021 року.
 

— Для абонентів, які підключили інтернет, у період з 01.08.-31.08.2020 року, на регулярну вартість тариф автоматично буде переведено з 01.03.2021 року

Увага, акція продовжена до 15.09.2020 року

— Для абонентів, які підключили інтернет, у період з 01.09.-15.09.2020 року, на регулярну вартість тариф автоматично буде переведено з 01.04.2021 року

 • Обов'язкова умова при підключенні — це зарахування авансового платежу на особовий рахунок сумою не менше 100 гривень.
 • Ціна на підключення до мережі за спеціальними тарифними планами на час проведення акції «Навколо світу з Домонет» - 1 гривня.
 • Ви можете ознайомитися з переліком робіт, що входять у вартість за підключення Ethernet кабелем на сайті провайдера, в розділі «Додаткові послуги», пункт «Підключення в багатоквартирному будинку до порту 1 Гб/с».
 • Акційна вартість тарифу доступна тільки для нових підключень виділеною лінією кручена пара в період проведення Акції в багатоквартирних будинках, де є точка доступу Домонет і технічна можливість надати швидкість згідно з діючими тарифами.
 • Новим абонентом вважається підключення інтернету у квартирі, в якій раніше не існувало підключення до мережі Домонет. А також в тому випадку, якщо договір був розірваний більш ніж за 3 місяці до оформлення заявки.

* Підключення на швидкості понад 100 Мбіт / сек здійснюється тільки в багатоквартирних будинках, при наявності технічні можливості провайдера Домонет Одеса. Технічну можливість перевіряється після того, як абонент залишить заявку на надання доступу до мережі Інтернет. Залишити запит можна телефоном, електронній пошті, формі зворотного зв'язку або за допомогою форми замовлення на сторінці Домонет.

Безлімітний доступ до інтернету на високій швидкості для подорожі по всьому Світу — це реальність! Скористайтеся віртуальними маршрутами, щоб побувати у всіх частинах Світу, не покидаючи стін власних квартир! Будьте онлайн з провайдером Домонет на вигідних умовах, що включають в себе доступ до Всесвітньої павутини й телевізійний контент!
 

Пропозиція дійсна для:

apartmentUser

Нових користувачів

apartmentUser

Багатоповерхових будинків

Населені пункти, в яких діє пропозиція:

Одеса

Інші акції

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Період проведення:

15/10/2023

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Період проведення:

31/10/2023

Подарунок

+2 міс.

Запрошуй друзів

Приводьте друзів, навзаєм ми надамо 2 місяці у подарунок Вам і Вашому другу!

Запрошуй друзів

Приводьте друзів, навзаєм ми надамо 2 місяці у подарунок Вам і Вашому другу!

Період проведення:

Постійно діюча пропозиція
arrowUp